Zaznacz stronę

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Cennik

Dodaj ogłoszenie za darmo, lub wybierz ofertę premium.

FAQ's

Poniżej więcej informacji o dostępnych ofertach i dodawaniu ogłoszeń.

Promocja ofert premium za darmo!!!

Wszystkie oferty premium dostępne są teraz zupełnie za darmo! Nie będziemy wydzwaniać i oferować ci płatnych ogłoszeń po zakończeniu promocji. Mamy nadzieję że w ramach promocji, przyczynimy się do zakupu, lub sprzedaży rzeczy wystawionych na CoTrzeba.pl. Niestety korzystanie z map takich jak Google nie jest darmowe, dlatego nieuniknione będzie wprowadzenie opłat niezbędnych na funkcjonowanie serwisu. 

Darmowe ogłoszenie

Oferta posiada wyszczególnione cechy i pozwala umieścić ogłoszenie zarówno w katalogu firm, jak i w innych kategoriach ogłoszeń (poza zleceniami transportowymi).
Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić, lub dodać swoją firmę do katalogu bez ponoszenia żadnych opłat, ta opcja jest dla ciebie. Ogłoszenie będzie widoczne na liście ofert, pod ogłoszeniami premium. Po zakończeniu 3 miesięcznej emisji możesz odnowić je za darmo w razie zaistnienia takiej potrzeby.

Ogłoszenie premium

Oferta pozwala na umieszczanie płatnych ogłoszeń, które są dodatkowo widoczne na mapie. Ogłoszenia premium posiadają również opcję pozwalającą na dodanie linku do filmu z prezentacją produktu, możliwość dodania większej ilości zdjęć, wyróżnienia i pierwszeństwa w wyświetlaniu na liście ogłoszeń. Czas emisji ogłoszenia premium wynosi 1 miesiąc, po czym można je odnowić w razie potrzeby.

Katalog firm premium

Płatna oferta skierowana do firm, chcących dołączyć do naszego katalogu. Posiada dodatkowe opcje w porównaniu do darmowego ogłoszenia takie jak np. wydłużony do 1 roku czasem emisji, wyświetlanie znacznika na mapie, czy też pierwszeństwo przed darmowymi ogłoszeniami na liście ofert.

Zlecenie transportu

Darmowe ogłoszenie umożliwiające zaznaczenie punktów załadunku i rozładunku na mapie. Czas emisji zlecenia wynosi 3 tygodnie, po którym można je ponownie odnowić.

Jakie informacje i dane podawać w ogłoszeniu?

Jeżeli dodajesz ogłoszenie prywatnie, to szanuj swoją prywatność i podawaj tylko te informacje, które są niezbędne do nawiązania kontaktu. W przypadku ustawiania lokalizacji zalecamy ustawienie punktu spotkania (np. parking pod pobliskim sklepem), zamiast adres zamieszkania. Zachowaj rozsądek i miej zawsze na uwadze swoje bezpieczeństwo przy udostępnianiu jakichkolwiek danych!

Co zrobić, gdy nie ma odpowiedniej kategorii?

Po prostu dodaj swoje ogłoszenie do kategorii nadrzędnej, a my utworzymy odpowiednią kategorię i przeniesiemy tam ogłoszenie. Następnie będziesz mógł edytować jego zawartość zgodnie z potrzebą.

Jeżeli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy do przesłania zapytania drogą mailową.